Mecz sparingowy z Bór Regut

Dnia 16.05.2016 zawodnicy PKS Victorii Zerzeń rozegrali kolejne zawody sportowe , tym razem przeciwnikiem naszej drużyny byli zawodnicy z Reguta. Mecz podzielony na 5 kwart po 10 min' każda. Pierwsza kwarta to błysk Grzesia Rembacza i piękna bramka na 1:0. W drugiej kwarcie zawodnicy już oswojeni z boiskiem coraz lepiej prowadzą grę , starają się wymieniać podania a w bramce dzielnie spisuje się Tadzio Żak, kwarta na 0:0. Kolejna odsłona to widoczne rozkojarzenie zawodników i lekkie opadnięcie już z sił przegrywamy 0:1 . Czwarta kwarta to dominacja już naszego zespołu z bardzo dobrej strony pokazał się Staś Tarnicki , który dawał spokój w szykach obronnych . W ofensywie dominowała gra indywidualna Grzesia Rembacza co przyniosło nam kolejną bramkę a w samej końcówce czwartej kwarty podwyższył Błażej Gromek . Ostatnia odsłona to widoczny brak sił obu zespołów , w sytuacji 1-1 z bramkarzem z Reguta znalazł się Mikołaj Deka i ustalił wynik spotkania na 5-2. Cieszy bardzo zaangażowanie zawodników , chęć rywalizacji z innymi drużynami oraz to że każdy schodzący z boiska miał uśmiech na twarzy.