Turniej Victoria Cup

Dnia 20.02.2016 odbył się pierwszy turniej Victoria Cup dla rocznika 2009. Podopieczni trenera Macieja Jaworskiego zagrali w formule ligowej co dało 8 niezwykle interesujących spotkań. Dla wszystkich chłopców z "ZERZNIA" był to pierwszy tak poważny sprawdzian na tle przeciwników którzy pokazali się z bardzo dobrej strony . Drużyna Victorii wystąpiła w składzie Tadeusz Żak, Błażej Gromek, Jakub Broda, Wojciech Cebula, Michał i Jan Komosińscy, Paweł z rocznika 2010 oraz dwóch strzelców naszej drużyny Jan Wasilewski oraz Mikołaj Deka odpowiednia 9 i 7 bramek. Na bardzo duże słowa uznania zasługują rodzice chłopaków dzięki którym chłopcy mogą zdrowo się rozwijać i aktywnie spędzać czas. Na koniec turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal a dzisiejszego dnia każdy jest zwycięzcą .